Plenerowe na leżakach lub bez, samochodowe oraz we wnętrzach. Wszędzie, gdzie sobie wymarzysz.

Jednorazowo i cyklicznie. Podczas pokazów możemy serwować typowy dla kina catering. Pomożemy w wyborze repertuaru i udostępnimy materiały niezbędne do reklamy.

Zorganizujemy dyskusyjny klub filmowy oraz zapewnimy konferansjera. Proste, prawda?

Posiadamy sprzęt najwyższej klasy
  • To 4 ekrany o różnych wielkościach, co pozwala dostosować się do możliwości wnętrza lub przestrzeni w jakiej odbywać ma się pokaz. Nasz największy ekran ma wymiary 10×8 m! Możemy realizować pokazy tylnoprojekcyjne, dzięki czemu cały sprzęt zostaje ukryty za ekranem! Przecież nikt nie lubi wystających kabli.
  • To 2 zestawy leżaków po 125 szt. w każdym. Przy dużych realizacjach można je łączyć.
  • To profesjonalne systemy nagłośnieniowe wyposażone w subbasy dla uwydatnienia filmowych efektów specjalnych. Otaczamy dźwiękiem całą przestrzeń, w której odbywa się pokaz. Nie generujemy nadmiernego hałasu. To ważne podczas nocnych projekcji w plenerze.
  • To oświetlenie architektoniczne pozwalające tworzyć piękną, kolorową scenografię przestrzeni lub wnętrza.
Doceń swoich sponsorów!

Nasze ekrany są znakomitym nośnikiem materiałów reklamowych organizatora. Możemy je emitować przed lub po pokazie. Posiadamy również duże telewizory, które możemy rozmieścić na terenie realizacji. Na Twoje życzenie, reklamy sponsorów mogą być eksponowane cały czas trwania eventu.

Wsparcie na każdym etapie realizacji

Pomagamy w wyborze repertuaru. Wspieramy w promocji. Organizujemy zakup licencji na wybrany film. W związku z pandemią, troszczymy się o bezpieczeństwo uczestników.