Najpiękniejsze polskie kolędy. Słuchając koncertu Violi Brzezińskiej poczujemy autentyczne wzruszenie. Występ trwa około 50 minut, a artystce w kolędowaniu towarzyszy świetny gitarzysta Sławomir Kosiński.

Viola Brzezińska urodziła się w Giżycku. Swoją karierę wokalną rozpoczęła udziałem w telewizyjnym programie Elżbiety Skrętkowskiej “Szansa na sukces” z udziałem Alicji Majewskiej, który zwyciężyła wykonując piosenkę “Jeszcze się tam żagiel bieli”.

Jako laureatka finału Szansy na sukces w 1995 roku wystąpiła w koncercie Debiuty na KFPP w Opolu, gdzie otrzymała nagrodę główną im. Anny Jantar. Wraz z debiutantami festiwalu opolskiego i Edytą Geppert wyruszyła do Izraela w celu nagrania programu kolędowego dla TVP2. Program został wyemitowany w święta Bożego Narodzenia 1995 roku.

W roku 1996 wzięła udział w opolskim koncercie Premiery, wykonując piosenkę pt. Szarości me, którą specjalnie dla niej napisali Jacek Cygan i Piotr Rubik. Piosenka ta przez kilka tygodni gościły na pierwszym miejscu lista przebojów Magazynu 102 prowadzonej przez Marka Niedźwieckiego, a teledysk, który został do niej zrealizowany wielokrotnie emitowany był przez TVP.

Przez 6 lat współpracowała z Teatrem Studio Buffo, między innymi grając jedną z główny ról w musicalu Metro w reżyserii Janusza Józefowicza.

Od roku 2000 związana była z zespołem SARUEL, z którym koncertowała i nagrała wiele płyt, zarówno studyjnych jak i koncertowych.

W roku 2006 rozpoczęła karierę solową, która trwa do dziś.

W ramach współpracy zapewniamy materiały do reklamy koncertu a także pełną realizację techniki scenicznej tj. oświetlenie i nagłośnienie.