Współtworzymy projekt spektakularny, ale dostosowany do aktualnej sytuacji w Polsce!

Pograne Pogadane ON TOUR to nowatorskie w skali kraju przedsięwzięcie. Zróżnicowane, ciekawe, kolorowe i tętniące życiem miasteczko piłkarskie. Idealna rozrywka dla całych rodzin na ciepłe, wakacyjne popołudnia. Projekt to pokłosie sukcesu youtubowego kanału, na którym w 2020 roku widzowie spędzili ponad 14 tys. godzin.

Wyobraźcie sobie, że to właśnie w Waszej miejscowości odbywa się żółto-fioletowe szaleństwo. W reprezentacyjnym miejscu organizujemy Pograne Pogadane CUP. To turniej w grę FIFA 21 na konsoli Playstation. W zmaganiach może wziąć udział kilkudziesięciu zawodników. Ich arcyciekawe pojedynki śledzić mogą wszyscy, którzy pojawia się w miasteczku.

To nie koniec atrakcji. Na spragnionych dobrej zabawy, czekać będzie stół do piłkarzyków, strefa chilloutu z leżakami, napojami, popcornem oraz watą cukrową. Mieszkańców Waszej miejscowości zaprosimy również do wzięcia udziału w Pograny Challenge. To ekstremalnie zabawny, piłkarski tor przeszkód. W konkurencji będzie mógł wziąć udział każdy, ale zwycięży tylko jedna osoba.

Wszystko to okrasimy wyselekcjonowaną muzyką oraz dowcipną konferansjerką w wykonaniu prowadzącego program Pograne Pogadane Michała Trantau. Zapewniamy kompleksowe działania. Bierzemy na siebie większość kwestii związanych ze sprawną organizacją.

Nasze eventy relacjonować będziemy w mediach społecznościowych Pograne Pogadane.

ZOBACZ, SUBSKRYBUJ I OBSERWUJ NASZE SOCIALE