Dwuczęściowy, autorski program artystyczny o tematyce motywacyjno-profilaktycznej „Znajdź pomysł na siebie”. Skierowany jest do uczniów szkół podstawowych a także uczniów szkół średnich. Program obejmuje m.in. konkursy, skecze, prezentacje oraz koncert zespołu Full Power Spirit.

Badania socjologiczne dowodzą, że młody człowiek szuka w życiu szeroko pojętego szczęścia. W trakcie 100-minutowego spotkania próbujemy – niekiedy w żartobliwy  sposób – sprawdzić gdzie dziś warto szukać: szacunku, miłości i akceptacji, bo naszym zdaniem m.in. w tych trzech wartościach można ująć słowo „szczęście”. Program obejmuje m.in. konkursy, skecze, prezentacje oraz pokaz beat-boxu, a także koncert zespołu Full Power Spirit.

Występ oparty jest o utwory z projektów „HIP-HOP DEKALOG” (płyta ukazała się w 2004 roku i wywołała duże zainteresowanie nie tylko wśród mediów, ale przede wszystkim wśród młodych ludzi) oraz „8BŁOGOSŁAWIEŃSTW – SIŁA SERCA KONTRA SIŁA PIĘŚCI” (jest kontynuacją poprzedniego wydawnictwa), a także o utwory z projektu “7 GRZECHÓW”.

Projekt “Znajdź pomysł na siebie” jest skonstruowany w taki sposób, by zaktywizować wszystkich jego uczestników i zachęcić ich do aktywnego przeżywania młodości.

Program artystyczny podparty jest świadectwami z życia artystów. Zawiera on także elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany jest na realizację przesłania: STOP PRZEMOCY. Słowo mówione, śpiewane czy też rapowane podpieramy obrazem wykorzystując do tego celu specjalnie przygotowane wizualizacje.

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności odwiedziliśmy kilkaset szkół na terenie całego kraju, zbierając przy tym olbrzymie doświadczenie w pracy dydaktyczno-pedagogicznej z młodzieżą, co w połączeniu z posiadanym przez nas wykształceniem w dziedzinie pedagogiki daje nam poczucie realizacji naszego powołania.

Wyniki przeprowadzonych przez nas ankiet ewaluacyjnych pokazują, że język hiphopowej kultury – tak bardzo bliskiej młodym ludziom – może być bardzo dobrym i zrozumiałym nośnikiem trudnych i wymagających treści.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów zapewniamy plakaty do reklamy wydarzenia, przywozimy też własne nagłośnienie i zestaw projekcyjny do prezentacji wizualizacji.