„Moja podróż  śladami JPII” to cykl koncertów poświęconych życiu i nauczania Jana Pawła II przygotowany z okazji setnej rocznicy Jego urodzin.

Magda Steczkowska wraz z wybitnym pianistą i kompozytorem  Adamem Niedzielinem  zabiorą Państwa w niezwykła muzyczną podróż, okraszoną opowieściami z osobistych spotkań Artystki z Papieżem i pełną ukochanych pieśni Jana Pawła II. Repertuar koncertu tworzą piosenki opowiadające o niezwykłych chwilach z życia Papieża, nie zabraknie też jego ulubionej ”Barki”.

Magda Steczkowska to wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 5 solowych płyt . We wrześniu 2018 r. ukazał się jej najnowszy album z najpiękniejszymi piosenkami z polskich seriali  zatytułowany  „SeriaLove”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” , „Aplauz , Aplauz!” ,“Przygarnij mnie” oraz “Ameryka Ekspress”. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty grupy  Brathanki, Indigo  ) oraz mama trzech córek : Zosi, Michalinki i Antoninki . Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.